O nas

Marka Incore istnieje na polskim rynku od 2006 roku oferując bogaty asortyment materiałów eksploatacyjnych, kabli, obudów komputerowych oraz akcesoriów czyszczących.

Produkty te charakteryzują się najlepszymi parametrami w swoim segmencie, co w połączeniu z konkurencyjnymi cenami bezsprzecznie uplasowało markę Incore wśród czołowych graczy na rynku.

Produkty-Incore_2014---bez-

 

Niezwykła dbałość o jakość produktów i ich niezawodność, w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, sprawiła, że słowo Incore jednoznacznie kojarzy się z pewnym, bezpiecznym i wydajnym produktem, spełniającym najbardziej wyrafinowane oczekiwania.

Aby nigdy ich nie zawieść, nasze komponenty poddawane są ciągłej, wieloetapowej kontroli jakościowej. Podczas procesu produkcji badane są takie parametry jak: skala kolorów, temperatura, napięcie powierzchniowe, ciśnienie wewnątrz kartridża, ilość atramentu, czas schnięcia, gęstość i lepkość tuszu.

Właścicielem marki Incore jest firma Incom Group SA – jednego z największych dystrybutorów sprzętu IT w Polsce. Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży sprawiło, że jesteśmy ekspertami od słuchania i odpowiadania na potrzeby naszych klientów. Nieustannie dokładamy najwyższych starań by sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.