Jak oszczędzić na druku w firmie z INCORE?

Drukarka to, w dzisiejszych czasach, standardowe wyposażenie niemal każdej firmy. Mało która firma, szczególnie z sektora MŚP, zwraca uwagę na realne koszty druku, które ponosi każdego miesiąca. Warto więc zastanowić się, jakie czynniki wpływają na faktyczny koszt wydruku i jak go efektywnie obniżyć używając produktów marki INCORE.

Zanim przejdziemy, do kosztu wydruku, warto zacząć od samej drukarki. Niestety niemal zawsze zakup tańszej drukarka oznacza droższą eksploatację, co w skrajnych przypadkach wygląda tak, że za każdy kolejny toner trzeba zapłacić prawie tyle samo, co za nowe urządzenie. W takim przypadku, niemal na pewno w ofercie INCORE znajdzie się alternatywny toner, którego cena będzie nawet kilkukrotnie niższa, nie tylko od oryginału, ale również od innych zamienników. Portfolio produktowe INCORE obejmuje tusze i tonery do około 80% dostępnych na rynku urządzeń drukujących, zarówno tych najpopularniejszych jak i mniej powszechnych producentów.

Sytuacja ma się bardzo podobnie, również przy droższych urządzeniach, dla których na cenę wydruku należy spojrzeć przez parametr wydajności. W przypadku urządzeń laserowych wydajność tonerów INCORE potrafi zwiększyć ilość wydrukowanych stron o nawet 25%, a w przypadku urządzeń atramentowych, pojemność cartridge’y potrafi być nawet 5cio krotnie większa względem oryginałów.

Ile w praktyce można zaoszczędzić używając materiałów eksploatacyjnych INCORE? Poniżej znajduje się krótka infografika ukazująca jak wiele można zaoszczędzić na przykładzie tonera Brother TN-1030.

 

 

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.