Dlaczego do wytworzenia otworu do napełniania należy użyć lutownicy REFILLING TOOL

Niektóre kasety z tonerem wymagają do wytworzenia otworu do napełniania specjalnego narzędzia (lutownicy) Refilling tool lub Refilling tool – SLIM (mały), w zależności od tego, jaki duży ma być otwór w kasecie. W przypadku niektórych kaset powierzchnia do wytworzenia otworu jest tak mała, że trzeba użyć narzędzia Refilling tool – SLIM z mniejszym grotem do wytopienia otworu.
Po wytworzeniu otworu lutownicę należy schować, aby można było zrobić otwór w następnej nowej kasecie w przyszłości.
Otworu nie rób nigdy w inny sposób (wiercąc, wycinając itp.), ponieważ odpadki mogą spaść do wnętrza kasety, gdzie spowodują uszkodzenie bębna światłoczułego i całego mechanizmu. Podczas wytapiania otworu nie ma takiego zagrożenia, a gdyby wypalona część nie pozostała na lutownicy i spadła do kasety, łatwo ją można wyjąć pensetą załączoną w opakowaniu.
Otwór zawsze należy wytwarzać za pomocą lutownicy Refilling Tool. Nie jest wskazane również używanie jakiejkolwiek lutownicy znalezionej w domu. Jeżeli nie uda się zrobić dokładnego otworu, zaślepka, która jest dołączona do zestawu do napełniania, może nie pasować,a toner może się wysypać z kasety do drukarki i uszkodzić ją. Otwór do napełniania zawsze należy wykonywać w najlepiej odpowiadającym miejscu według szablonu, który jest załączony dla każdego konkretnego typu kasety w komplecie do napełniania.

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.