Dlaczego warto używać zestawów do regeneracji

Zestawy do regeneracji są przeznaczone do napełniania wypisanych oryginalnych i kompatybilnych kaset drukowych w domu lub w biurze.
Zestawy do regeneracji CROCODILE® obniżają koszty drukowania w niektórych przypadkach aż do 90%!!! Przy obecnych cenach oryginalnych kaset drukowych przynosi to realną oszczędność kosztów drukowania od 300 do 2 500 CZK w zależności od typu drukarki. Jeden zestaw do regeneracji umożliwia zazwyczaj od 2 do 7 napełnień kasety.
Policz sam, ile zaoszczędzisz, jeżeli z pomocą zestawu do regeneracji za ok. 300 CZK napełnisz 7x kasetę, która kosztuje 400 CZK.
Nowy typ atramentów ChromActive charakteryzuje nie tylko wysoka jakość atramentów i łatwość napełniania, ale również szczegółowo opracowane instrukcje, w których użytkownik łatwo się orientuje. Akcesoria do napełniania umożliwiają łatwe napełnianie w domu lub biurze, z którym bez obaw da sobie radę naprawdę każdy. Dużą zaletą jest, oprócz ekologicznego punktu widzenia, również bardzo korzystna cena.
Dzięki właściwościom chemicznym i fizycznym atramentów osiągnięto wierne i jasne kolory takie, jakie znamy z drukowania oryginalnymi kasetami. Użycie ultrasubtelnych pigmentów i absolutnie czystych barwników dodatkowo przedłuża ich żywotność. Te atramenty są, oczywiście, stuprocentowo mieszalne z atramentem, który jest użyty w oryginalnej lub kompatybilnej kasecie drukowej.

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.