Czy dam sobie radę sam z napełnieniem kasety z tonerem? Czy to naprawdę jest takie łatwe?

Zestawy regeneracyjne produkujemy tylko do kaset, które można łatwo napełnić i wielokrotnie użyć ich w drukarce. Gwarantujemy, że do bezproblemowego napełnienia i użycia regenerowanej kasety nie będziesz potrzebować niczego, co nie będzie częścią zestawu do regeneracji.
Na kasecie należy tylko udostępnić lub według instrukcji wytworzyć otwór do napełniania, przez który z buteleczki należy nasypać zalecaną ilość tonera, a otwór należy zakryć lub zaślepić.
Jeżeli drukarka wymaga dla użycia regenerowanej kasety wymiany układu scalonego na kasecie, układ scalony jest częścią zestawu do regeneracji, a jego wymiana jest opisana w instrukcji.
Instrukcje i procedury napełniania testowaliśmy u użytkowników, którzy nie mieli z regeneracją kaset żadnego doświadczenia. Obserwowaliśmy ich postępowanie, ustaliliśmy, gdzie mają problemy z napełnianiem i co nie jest dla nich jasne i na podstawie tego uzupełniliśmy instrukcje i procedury napełniania, pozornie o drobiazgi, dopóki każdy nie wykonał wszystkich czynności bezproblemowo.

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.