Współpracuj z nami

Proponujemy Państwu przyłączenie się do kręgu partnerów handlowych marki Incore. Dzięki współpracy z nami wzbogacą Państwo swoją ofertę sprzedaży o wysokiej jakości, niezawodne i funkcjonalne produkty dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.
Gwarantujemy, że wszystkie produkty w asortymencie Incore wykonane są z najwyższej jakości komponentów dostępnych na światowych rynkach oraz poddawane są ciągłej, wieloetapowej kontroli jakościowej.

 

Naszym Partnerom handlowym zapewniamy bogate wsparcie marketingowe.

Z myślą o nich przygotowaliśmy atrakcyjne gadżety, które mogą stanowić doskonały upominek do wybranych produktów Incore oraz katalogi produktów cieszące się dużym powodzeniem, ponieważ dostarczają kompletnych informacji o najnowszych produktach. Dołączane do zakupionych produktów Incore pozwalają Klientom końcowym zapoznać się ofertą i promocjami.
Dodatkową formą wsparcia sprzedaży dla partnerów są gazetki i ulotki reklamowe dostarczane do zadeklarowanych punktów sprzedaży lub dołączane bezpośrednio do prasy lokalnej.
Jako producent posiadamy również w ofercie dla partnerów bannery i rollup-y Incore, które wspomagają wizualizację wnętrz i witryn sklepowych, a także ożywiają ich otoczenie. Dzięki nim, każde stoisko nabierze kolorów i pozwoli przyciągnąć większą uwagę klientów.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą produktów Incore w swoim sklepie, a nie mają jeszcze podpisanej umowy handlowej z Incom Group SA, to zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę, bogaty asortyment produktów i konkurencyjne ceny.

 

mapa_nowa2Kontakt z Działem Handlowym we Wrocławiu
Incom Group S.A.
ul. Mokronoska 6
52-407 Wrocław
tel.: (071) 35 88 000

 

Kontakt z Działem Handlowym Bielsko-Biała
Incom Group S.A.
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 485-99-40

 

Adres internetowy firmy Incom:
http://www.incomgroup.pl

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.